رویه های بازگرداندن کالا

رویه های بازگرداندن کالا

ما در نوآورکالا در تلاش هستیم که همه کالاهای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد. اما ممکن است به دلایلی تصمیم به مرجوع کالا بگیرید. مطابق قوانین تجارت الکترونیک کشوری شما حداکثر 7 روز فرصت دارید کالا را مرجوع نمائید.

نکات و شرایط مهم

1-  کالا یا محصولی که قرار است مشمول گارانتی تعویض کالا شود، باید قبل از گذشت 7 روز از زمان خرید، به مجموعه بازگردانده شود. در غیر این صورت شرایط گارانتی تعویض کالا برقرار نخواهد بود

2-  هرگونه استفاده ناصحیح، دستکاری، تعمیر، حمل و نقل نادرست و اعمال مشابه، گارانتی بازگشت7 روزه محصول را به کلی باطل می‌کند. (این مورد توسط تیم فنی نوآورکالا مورد بررسی قرار خواهد گرفت)

3- درصورتی که کاربر برای خرید کالا از کد تخفیف استفاده کرده باشد و بخواهد از گارانتی تعویض یا بازگشت کالا استفاده کند، طبق قوانین نوآورکالا کد تخفیف مجددا قابل استفاده نخواهد بود

4- کاربر موظف است، هرگونه اشکال یا ایراد‌های فنی کالای دریافت شده را قبل از مدت زمان 7 روز به کارشناسان نوآورکالا اطلاع دهد. در صورتی که ایراد یا مشکل سفارش مورد تایید کارشناسان قرار بگیرد، هماهنگی لازم برای برگشت کالا توسط خریدار انجام خواهد شد.

5- به هیچ وجه بدون هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش، محصول خود را عودت نفرستید!!

6- هرگونه آسیب که به کارتن یا جعبه اصلی وارد شود، ضمانت گارانتی 7 روزه کالا را باطل می‌کند. این آسیب شامل: پاره و مخدوش شدن، حذف شدن شماره سریال، برچسب زدن، نوشتن آدرس، توضیحات، نام و هر مورد دیگری است که شکل ظاهری کارتن را از حالت اولیه خارج کرده باشد.

7- در صورتی که مغایرت رنگ، سایز و … در محصول، قبل از بازکردن آن قابل مشاهده باشد، خریدار نباید پلمپ محصول را باز کند. در این موارد مغایرت محصول باید قبل از 24 ساعت به کارشناسان نوآورکالا گزارش داده شود و محصول در شرایط اولیه بازگردانده شود. کاربر موظف است قبل از باز کردن پلمپ محصول مشخصات روی جعبه را با سفارش خود مطابقت دهد. در غیر این صورت عواقب ناشی از بازکردن محصولی که اشتباه ارسال شده به عهده مشتری خواهد بود.

8- انصراف از خرید و مرجوع کردن محصول از نوآورکالا، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که هیچ دخل و تصرفی در محصول صورت نگرفته باشد. کارتن، جعبه و جزئیات بسته‌بندی محصول مثل: پلمپ و شیرینگ نباید باز شوند. همچنین برچسب‌های محصول نباید دستکاری و مخدوش شده باشند.

9- محصولی که به کالاوما بازگردانده می‌شود باید از لحاظ شکل و ظاهر به صورت اولیه باشد و تمامی متعلقات به همراه آن بسته‌بندی شده باشد

10- عودت و مرجوع برخی از محصولات قابل نیست و جز موارد این ضمانت نخواهد بود. این محصولات شامل: دسته آرایشی و بهداشتی – دسته خوردنی و آشامیدی – دسته گوشی موبایل و لپ تاپ- دسته لباس زیر زنانه و مردانه

11- بازگرداندن فاکتور خرید با محصول الزامی است. در صورتی که دسترسی به فاکتور وجود ندارد یا کالا به صورت هدیه برای شخص دیگری خریداری شده است؛ پیش از مرجوع، ایمیل و اس ام اس های ارسال شده از سمت نوآورکالا را پرینت و به همراه محصول ارسال نمایید.

12- کالاهایی که باید توسط نیروی شرکت مربوطه و به طور تخصصی نصب شوند، نباید دستکاری و باز شده باشند. این محصولات تنها در صورتی شامل خدمات پس از فروش می‌شوند که توسط فرد تایید شده، توسط شرکت خدمات‌دهنده راه‌اندازی شوند. برای استفاده از این نوع کالاها مشتری باید با شرکت مربوطه و یا نمایندگی مجاز آن محصول تماس بگیرد. در غیر این صورت، هیچگونه خدمات پس از فروش یا گارانتی شامل آن‌ها نمی‌شوند.

13- آسیب فیزیکی و ظاهری کالا، نهایتا باید تا 24 ساعت از طریق راه‌های ارتباطی به نوآورکالا گزارش داده شوند. کالای آسیب‌دیده به همراه تمامی متعلقات آن، باید در بسته‌بندی اولیه به همراه تاییدیه و صورت‌جلسه شرکت حمل و نقل به نوآورکالا بازگردانده شود.

14-  اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و کارشناسی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری (خریدار) ایجاد نمی‌کند.

15- با توجه به اینکه تمامی سفارشات ثبت شده، توسط شرکت های رسمی پست، تیپاکس و یا باربری های رسمی ارسال میشوند. مرسوله بیمه شده و در صحت و سلامت کامل تحویل میشود. شما مشتری عزیز نیز باید قبل از تحویل از سلامت کالا اطمینان حاصل نمایید و درصورت بروز هرگونه مشکل در بسته بندی و ظاهر بسته، از مزایای بیمه مرسولات استفاده نمایید.

16- کفش و پوشاک در وضعیت اولیه و نو باشند. هیچگونه آثار استفاده مانند لکه،بوی عطر و یا بدن و… روی آن نباشد. همچنین تگ برند و دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

کالا را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش نوآور‌کالا جداً، خودداری کنید.

– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

-درصورت ارسال با پست، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس Info@noavrkala.ir ایمیل و یا به شماره 09025392308 در پیام رسان ها ارسال نمایید.

– بسته ارسالی توسط اداره پست باید به ارزش کالا بیمه گردد.

ثبت درخواست مرجوعی

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

–  وارد صفحه تماس با ما شده و فرم مربوطه را برای واحد خدمات پس از فروش ارسال نمایید.

–  با راه های ارتباطی و شماره های تماس ما در ارتباط باشیدو

بدیهی است در صورت ثبت درخواست مرجوعی به صورت آنلاین، فرایند مرجوعی سریعتر انجام خواهد شد.

بستن
مقایسه