شیوه های پرداخت

پرداخت اینترنتی

کاربران نوآورکالا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی توسط درگاه بانک ملی و یا بانک ملت را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به:

– شماره کارت: شماره 16 رقمی روی عابر بانک

– رمز دوم کارت (رمز پویا):  برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم پویا یا رمز اینترنتی را فعال نمایید. (این موارد برای بانک های مختلف، متفاوت است)

– CVV2: یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )

– تاریخ انقضاء: تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

پرداخت اقساطی

نوآورکالا با همکاری شرکت های محتلف امکان خرید اقساطی را برای بیش از 20 شهر از کشور فراهم کرده است.  برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه پرداخت اقساطی مراجعه نمائید.

انتقال مستقیم بانکی

در صورت تمایل میتوانید مبلغ سفارش خود را از طریق شبکه های شتاب واریز نموده و پس از آن با پشتیبانی تماس گرفته و فایل رسید خود را ارسال نمائید تا پرداخت سفارش شما ثبت گردد.

شماره کارت: 6037997483387644

شماره حساب: 0357961157001

صاحب حساب: امیر طاهری