رویه ارسال سفارشات

آماده سازی و پردازی در انیار

تمامی سفارشات قبل از ارسال در انیار نوآورکالا آماده سازی و پردازش میشود. در این مرحله سلامت محصولات کاملا تست شده و با بسته بندی مناسب حمل و نقل به واحد ارسال سفارشات منتقل میشود.

ارسال اکسپرس ویژه نوآورکالا

نوآورکالا ارسال به سراسر استان اصفهان توسط اکسپرس ویژه انجام میدهد. در این اکسپرس ارسال سفارشات بالای 100 هزار تومان برای شهر نجف آباد (استان اصفهان) رایگان میباشد.

ارسال پست معمولی

در این شرایط سفارشات با پست معمولی (سفارشی و پیشتاز) به سراسر کشور ارسال میشود که متناسب با وزن، ابعاد و مقصد مشتری هزینه های مختلفی دارد. در این روش ارسال سفارشات از 3 الی 7 روز کاری به دست مشتری خواهد رسید. در این روش حمل و نقل سقف وزن مجاز محصول 30 کیلوگرم میباشد.

مرسولات

ارسال ویژه

نوآورکالا امکان تحویل سفارشات شما مشتریان عزیز را در بیش از 20 استان کشور را در 24 ساعت دارد. این شهر ها و استان ها عبارتند از:

قم – تهران – ملار تهران – پاکدشت تهران – اسلام شهر تهران – شهریار تهران – دماوند تهران – سمنان – قزوین – اصفهان – نجف آباد اصفهان – اراک – کرج – ساری – سنندج کردستان – خرم آباد لرسان – شهرکرد – رشت – اهواز – شیراز – زنجان – همدان – یزد – دلیجان

در این روش ارسال با توجه به تحویل فوق سریع و ارسال ویژه، هزینه ارسال به مراتب بیشتر خواهد بود. در این روش حمل و نقل سقف وزن مجاز محصول 30 کیلوگرم میباشد.

ارسال پس کرایه

در این حالت سفارشات مشتریان به سراسر کشور توسط تیپاکس انجام میشود. بنابر درخواست مشتری امکان ارسال توسط اتوبوس نیز وجود دارد. در این حالت سفارشات شما بین 1 الی 2 روز کاری تحویل خواهد شد.

مرسولات سنگین و حجیم

مرسولات سنگین شامل :  یخجال فریزر- لباسشویی – ظرفشویی – اجاق گاز – کولر – ساید بای ساید – دوچرخه – پیانو و… توسط باربری ها ارسال خواهند شد. در این حالت امکان ارسال توسط تیپاکس نیز وجود دارد که به مراتب هزینه بیشتری خواهد داشت. توجه داشته باشید که ارسال توسط باربری ها نیز به صورت پس کرایه انجام میشود.

تحویل گرفتن سفارش ها

– سفارش هایی که توسط اداره پست ارسال میشوند تماما با ارزش اظهار شده کالا بیمه خواهد شد. این بیمه به معنای جبران خسرات های وارده (شکستگی و …)ب ر حمل و نقل محصول میباشد. با این وجود زمان تحویل کالا پیش از دریافت و تحویل باید از سلامت کالای خود مطمئن شود. (با توجه به بیمه بودن مامور پست بسته را باز خواهد کرد.)

– سفارش هایی که توسط شرکت تیپاکس، باربری ها و اتوبوس ارسال میشوند؛ با بسته بندی مناسب بوده و به ارزش کالا بیمه خواهند شد. اما این بیمه صرفا جهت اتفاقات خواسته حمل و نقل بوده و شکستگی محصول شامل بیمه این شرکتها نمیشود.

– همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

– در مناطق تحت پوشش اکسپرس ویژه نوآورکالا، لازم است سلامت محصول پیش از تحویل بررسی شود که این مورد توسط همکاران ما صورت خواهد گرفت.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

– هزینه ارسال سفارشات از طریق پست – تیپاکس – باربری – اتوبوس و…  با تعرفه مصوب اداره ی پست محاسبه میشود و نوآورکالا هیچ حقی در محاسبه مبلغ نخواهد داشت.

– باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط  نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.